U bent hier: Home › Competitie › Landelijke competitie

Landelijke competitie

Landelijke competitie vindt alleen plaats op zondag in gemengde, dames- en herenteams. Ook (talentvolle) junioren spelen landelijke competitie, soms in een seniorenteam (op uitnodiging van de Technische Commissie) of in een jeugdteam. Er wordt gespeeld om twee gewonnen sets met toepassing van de tiebreak bij 6-6 in iedere set.

Overzicht seniorenteams zondag

Damesteams

Dames 1 – 1e klasse

  • Barbara Teljeur *
  • Barbara Dijkhuizen
  • Manja Aschman-Kok
  • Claudia Rijnaarts
  • Dewy Grove
  • Rosemarijn Lamers

Dames 2 – 3e klasse

  • Conny Snels
  • Ella Seijsener
  • Krista Schijff *
  • Anneke Meij

Dames 3 – 4e klasse

  • Monique Mekenkamp *
  • Samantha Gomes
  • Cora Hillebrand
  • Helen de Groot

Herenteams

Heren 1 – 1e klasse

  • Pascal v.d. Sande *
  • Gertjan Egberink
  • Tim Geers
  • Sabin Tigu
  • Matthijs Sterkenburg

Heren 2 – 6e klasse

  • Joost van Ginkel *
  • Thijs Jongejan
  • Mike Bosman
  • Brian Schoo
  • Nico Zwijnenburg
  • Gosse Wessel

Herenteams 35+

Heren 1 35+ 2e klasse

  • Xander van Bommel *
  • Raymond de Jong
  • Kevin Kraaijeveld
  • Sander van Arkel
  • Jasper van Arkel
  • Jeroen Strumpel

Heren 2 35+ 3e klasse

  • Richard Driessen *
  • Wim Brouwer
  • Arie Vrolijk
  • Jan Gijsman
  • Willem Schreuder

Heren 3 35+ 3e klasse

  • Sjaak Schijff *
  • Bart van Lierop
  • Ernst-Jan Troe
  • Patrick Kalksma
  • Domien Tolsma
  • Marco de Hoogh
  • Marnix Hettich

Gemengde teams

Gemengd 1 – 2e klasse

  • Nancy van Doorn *
  • Kimberley van Rijn
  • Hidde Sels
  • Jasper van Vliet
  • Brian de Vrind

Gemengd 2 – 3e klasse

  • Lisanne Ranzijn *
  • Marije ten Voorde
  • Jealissa v.d. Sprong
  • Stan van Winsen
  • Jochem van Leeuwen
  • Gilles Schouls

Gemengd 3 – 4e klasse

  • Michael Haverkamp *
  • Charlotte Wijkamp
  • Eloise de Mooij
  • Mayre Nelson
  • Sumatera de Gelder
  • Luca v.d. Berg
  • Wouter Moerman

Gemengd 4 – 4e klasse

  • Carlijn Kruijt *
  • Lisanne Boersma
  • Laura Moerman
  • Luuk Verdonk
  • Lars Top
  • Wessel Koolstra

Gemengd 35+

Gemengd 1 35+ 2e klasse

  • Erwin de Knegt *
  • Ellen de Knegt - Crama
  • Monique Captein
  • Dennis Captein

Overzicht juniorenteams zondag

Meisjes

Meisjes 1e klasse

  • Sosha Zuiderduin *
  • Louise v.d. Weteringh
  • Esmaray Egirgen
  • Eva Schonewille

Jongens

Jongens 1 – hoofdklasse

  • Michael Schut *
  • Jesper de Mooy
  • Björn Sels
  • Vincent v.d. Berkhof
  • Bart v.d. Ploeg

Jongens 2 – 2e klasse

  • Kai Adrichem *
  • Robin Buijks
  • Lex Thomas
  • Tijmen Boonk

(Milo reserve)


Ogenblik a.u.b. ...