U bent hier: Home › Competitie › Najaarscompetitie 2017

Najaarscompetitie 2017

Wist je dat?

**In de avondcompetities verenigingen verplicht zijn bij iedere partij een tiebreak tot en met 10 punten als vervangende beslissende (derde) set te spelen?**
**Er in deze competitie niet tweemaal met dezelfde partner gespeeld mag worden?**

Begin goed voorbereid aan de najaarscompetitie en bekijk nog even alle informatie en regels in onderstaande link:

KNLTB INFORMATIE NAJAARSCOMPETITIE

Speeldata en uitslagen

KLIK HIER voor een overzicht van de KNLTB najaarscompetitie-speeldata en inhaaldata 2017.

KLIK HIER voor de Teamkalender op de KNLTB-site om te zien wanneer de verschillende competitieteams thuis spelen en tegen wie ze moeten spelen (zoek op 'A.T.C. Tean' voor een overzicht van al onze teams).

KLIK HIER om te zien hoe je er als team voor staat en hoe andere TEAN-teams het doen in de competitie (zoek op 'A.T.C. Tean' voor een overzicht van al onze teams).

Uitslagen wedstrijden invoeren 

Alle teamcaptains zijn door de ledenadministratie aangemeld als uitslagengedelegeerde. Wil je ook andere teamleden bevoegdheid geven, dan kan je dat aan mij doorgeven. Als teamcaptain wordt er van je verwacht dat je bij thuiswedstrijden de uitslagen direct (binnen 24 uur) na het spelen van de wedstrijd invoert op de KNLTB-site.

 

KLIK HIER om de uitslagen in te voeren op de KNLTB-site.

 

Als je per ongeluk de uitslag verkeerd hebt ingevoerd, meld dit dan direct aan de VCL. De VCL kan de uitslag binnen een termijn van 7 dagen alsnog corrigeren. Jeugd (vrijdagmiddag) en de landelijke competitie, inclusief groen: Annemieke Kalf: a.a.kalf@ziggo.nl.

 

Invallen competitie

Is het nodig dat er iemand bij uw team invalt? Raadpleeg hier het reglement. Onderstaande clubgenoten zijn beschikbaar als reservespelers. KLIK HIER om naar de ledenlijst te gaan voor de contactgegevens (alleen in te zien als je ingelogd bent). 

Uiteraard zijn ook de VCL’ers (VerenigingCompetitieLeiders) bereid om met je mee te denken. Voor vrijdag en zondag: Michael Haverkamp (mdhaverkamp@gmail.com) en Annemieke Kalf (a.a.kalf@ziggo.nl). Voor de andere dagen: Freek van der Meijden (freekengreetvdmeijden@ziggo.nl).

Algemene Reserves:

  • Ferry Tamaesappel, sterkte 9-9
  • Caroline van Adrichem, sterkte 7-7
  • Monique van Splunter, sterkte 9-9
  • Jolanda van Mil,  sterkte 8-8

Dispensaties zijn aangevraagd.

Indeling competitieteams Najaar 2017

Donderdagavond Dames
Alle teams spelen 2 dubbel partijen
* captain van het team

Dames 1, 2e klasse, 4056

Kim Rurup *
Martine klijn
Monique Kolle
Boukje Korfage
Annemiek Nanninga

Dames 2, 2e klasse, 4031

Tina Ringleb *
Marina Juriaans
Marieke van Schie
Mirjam Tromp

Dames 3, 2e klasse, 4030

Bianca van Laar *
Franca van Tessel
Marianne Fillie
Nicole van der Pijl

Dames 4, 2e klasse, 4028

Mila de Koning *
Nienke van der Monde
Sandra Raasveldt
Sandra Rebel

Vrijdagavond Dames
Alle teams spelen 4 dubbel partijen, COMPACT spelen
* captain van het team

Dames 1, (D) 17+, HK, 3501

Ilse Springvloed *
Barbara Dijkhuizen
Dewy Grove
Manja Kok
Yvette Laduk
Claudia Rijnaarts
Barbara Teljeur

Dames 2, (D) 17+, 3e klasse, 3652

Helen de Groot *
Annemieke Boer
Evelien Cave
Martine Feenstra
Kim van Poorten
Gabrielle van der Sluijs
Bianca Stapper

Dames 1, (D) 35+, 3e klasse, 3891

Cora Eckersley *
Roos Troe-Uittenbogaart
Marloes Verpoort
Valerie Wilson

Vrijdagavond Gemengd
Alle teams spelen 4 dubbel partijen, COMPACT spelen
* captain van het team

Gemengd 1, (D) 35+, 2e klasse, 0977

Ellen de Knegt – Crama *
Erwin de Knegt
Monique Captein
Dennis Captein
Sjaak Schijff
Krista Schijff

Vrijdagavond Heren
Alle teams spelen 4 dubbel partijen, COMPACT spelen
* captain van het team

Heren 1, (D) 17+, 2e klasse, 2068

Leon Verhagen *
Marijn Eggen
Sander Fortanier
Joris van der Meulen
Willem Tromp

Heren 1, (D) 35+, 3e klasse, 2360

Patrick Looijenga *
Edwin Breeman
Rob Jongeleen
Richard van Meijgaarden
Rob Muller
Marco van Rijn
Ferry Tamaelasapal
Willem de Vries
Martijn Wolswijk
Roland Wolvers

Zaterdag Dames
Alle teams spelen 4 dubbel partijen
* captain van het team

Dames 1, (D) 17+, 2e klasse, 2744

Wanda Verschuur *
Esther Arkesteijn
Ciska Bruijne
Hester Kok
Anya van der Vlist
Audrey Geleijnse
Conny Snels
Jose Vader
Mirjam Voskuilen

Dames 2, (D) 17+, 3e klasse, 2787       

Ingrid van Dam *
Tanja Boere
Leonie Gorissen
Annemieke Hofland
Maaike Scheffer
Maud van der Hulst
Danielle van Manen
Marli Walter

 Dames 3, (D) 17+, 3e klasse, 2786

Grace Hattu *
Debby Schrama
Leonoor Boogaard
Gaby Uljee

Dames 4, (D) 17+, 4e klasse, 2829       

Karin van Druten *
Cardia Geers
Annemieke van Ginkel-Res
Martine van leeuwen
Petra Wolf

Zaterdag Gemengd
* captain van het team

Gemengd 1, (D) 17+, 2e klasse, 0255

Claudia van der Zwaan *
Belinda van der Ster
David van Kesteren
Wim Brouwer

Gemengd 2, (D) 17+, 2e klasse, 0264

Peter Springvloed*
Cindy Lourens
Marcella Schut
Sandra van der Sloot
Hans Klaverwijden
Sjaak Schijff

Zaterdag Heren
Alle teams spelen 4 dubbel partijen
* captain van het team

Heren 1, (D) 17+, 2e klasse, 1452

Michiel den Ouden *
Lennaert Zeijts
Arnoud Aschman
Robert Hehewehrt
Michel Schaap

Heren 2, (D) 17+, 2e klasse, 1456

Marcel Goederaad *
Jeffrey van Noortwijk
Remi Coolen
Robin van Daalen
Alex de Clerq
Marcel Koole

Heren 3, (D) 17+, 2e klasse, 1454

Marcel Fauth *
Roland van der Giessen       
Rob Ijsselstein
Freek van der Meijden
Vincent Sueters
Cees Jan van Vliet

Heren 4, (D) 17+, 3e klasse, 1483

Frank van der Burg *
Tim Smit
Eugene Verheul
Wil Albers
Arjan de Knegt

Zondag Dames
* captain van het team

Dames 1, 17+, 3e klasse, 2933
4DE  - 2DD

Krista Schijff *
Ella Seijsener
Anneke Meij
Mariëlla Mutsaers
Fleur van der Klei
Chrysanta Sudiono
Conny Snels
Chantal van den Honert
Cindy Lourens

Dames 1, 35+, open klasse, 3001
2DE +  3DD

Monique Mekenkamp *
Samantha Gomes
Cora Hillebrand
Lucy Holtman
Sandra Vergeer

Zondag Gemengd
* captain van het team

Gemengd 1, 1e klasse, 0403
DE-HE-GD-DD-HD

Carlijn Kruijt *
Lisanne Boersma
Laura Moerman
Lars Top
Wessel Koolstra
Luuk Verdonk

Zondag Heren
Alle teams spelen 2HE en 3HD partijen
* captain van het team

Heren 1 , 35+, open klasse, 1603

Mark Schut *
Xander van Bommel
Dennis Marinus
Jasper van Arkel
Sander van Arkel
Peter Zoetmulder
Jeroen Strumpel
Raymond de Jong

Heren 2, 35+, open klasse, 1604

Sander de Blois *
Mark van Nassau
Olaf Couveld
Rogier Duin
John Loef
Thijs Rozema
Ward Rijnsburger
Jeroen Zuijdendorp


Ogenblik a.u.b. ...